<<   Marzo 2012   >>
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compañia / Grupo

Marzo 2012

 LA REPÚBLICA

La puta y el gigante

Teatro

02-03-2012 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 AÍD

Concerto con dj e bailarín

Música

02-03-2012 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ARTESTUDIO TEATRO

Valados

Teatro/Infantil

02-03-2012 ás 18.00 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GALITOON

Os limóns

Teatro/Infantil

02-03-2012 ás 11.00 h

Auditorio Casa da Cultura do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GALITOON

Os limóns

Teatro/Infantil

02-03-2012 ás 18.30 h

Auditorio Casa da Cultura do Milladoiro

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LAGARTA LAGARTA

Unha hora na vida de Stefan Zweig

Teatro

02-03-2012 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 QUIQUE PEÓN CÍA.

Alén da Croa

Danza

02-03-2012 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

Tango

Teatro

02-03-2012 ás 21.30 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO MORCEGO

American Café

Teatro

02-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Municipal Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 COYOTE EXPRESS BAND

Música

02-03-2012 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 FUNK'N BASTARDS

Música

02-03-2012 ás 21.30 h

Cafe Cultural Auriense

Ourense

Rede Galega de Música ao Vivo

 ENCENA PRODUCIÓNS ARTÍSTICAS

Un día de formiga

Teatro/Infantil

03-03-2012 ás 18.00 h

Arteria Noroeste-Teatro Escena

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 ESCENA MIRIÑAQUE

Dulce de leche

Teatro/Infantil

03-03-2012 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 INVERSA TEATRO

Kamouraska

Teatro

03-03-2012 ás 21.00 h

Sala Santart

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 LA REPÚBLICA

La puta y el gigante

Teatro

03-03-2012 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 BAOBAB TEATRO

Fíos

Teatro/Infantil

03-03-2012 ás 18.30 h

Sala Bahía

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

O florido pénsil

Teatro

03-03-2012 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel García Márquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA MACHINA TEATRO

Grillos y luciérnagas

Infantil/Teatro

03-03-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALASOMBRA PRODUCIÓNS

GO ON!

Teatro

03-03-2012 ás 20.00 h

Multiúsos da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Carta urxente para Máximo Toxo

Teatro/Infantil

03-03-2012 ás 18.00 h

Teatro Pastor Díaz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO MORCEGO

American Café

Teatro

03-03-2012 ás 20.15 h

Salón de Actos do Concello

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Último cowboy

Teatro

03-03-2012 ás 21.30 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELADIO Y LOS SERES QUERIDOS

Música

03-03-2012 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 LOS GUACAMOLA

Música

03-03-2012 ás 00.24 h

Café Cultural Roi Xordo

Allariz

Rede Galega de Música ao Vivo

 VOLTAICA

Música

03-03-2012 ás 22.00 h

Sala Karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 LOBALÚ

Música

03-03-2012 ás 23.30 h

Bar Liceum

O Porriño

Rede Galega de Música ao Vivo

 ENCENA PRODUCIÓNS ARTÍSTICAS

Un día de formiga

Teatro/Infantil

04-03-2012 ás 12.30 h

Arteria Noroeste-Teatro Escena

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 ESCENA MIRIÑAQUE

Dulce de leche

Teatro/Infantil

04-03-2012 ás 12.30 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 ESCENA MIRIÑAQUE

Dulce de leche

Teatro/Infantil

04-03-2012 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 INVERSA TEATRO

Kamouraska

Teatro

04-03-2012 ás 21.00 h

Sala Santart

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 LA REPÚBLICA

La puta y el gigante

Teatro

04-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 BAOBAB TEATRO

Fíos

Teatro/Infantil

04-03-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Cine Alovi

As Pontes de García Rodríguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARAMUXO TEATRO

Mensaxe sen botella

Teatro/Infantil

04-03-2012 ás 13.00 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LA MACHINA TEATRO

Grillos y luciérnagas

Infantil/Teatro

04-03-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LAGARTA LAGARTA

Unha hora na vida de Stefan Zweig

Teatro

04-03-2012 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGO XACOBE

13 anos de maxia

Maxia/Infantil

04-03-2012 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VILANO PRODUCIÓNS

Chamada desde o máis alá

Teatro

04-03-2012 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 O FIADEIRO

Esta noite hai unha fía

Danza/Música

04-03-2012 ás 00.00 h

Arzúa

Ciclo Danza3

 JANE JOYD

Música

04-03-2012 ás 21.00 h

BâBâ Bar

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

Kafka e a boneca viaxeira

Teatro/Infantil

06-03-2012 ás 11.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

Kafka e a boneca viaxeira

Teatro/Infantil

06-03-2012 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EME2 EMOCIÓN&ARTE

Kafka e a boneca viaxeira

Teatro/Infantil

07-03-2012 ás 11.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO MORCEGO

American Café

Teatro

08-03-2012 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOLTA E DÁLLE TEATRO

Menciñeiros

Teatro

08-03-2012 ás 11.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOLTA E DÁLLE TEATRO

Menciñeiros

Teatro

08-03-2012 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LOS MECÁNICOS

Música

08-03-2012 ás 22.30 h

Forum Celticum

Culleredo

Rede Galega de Música ao Vivo

 LOAIRA

Música

08-03-2012 ás 00.00 h

Contrabajo

Vigo

Presentación de discos na RGMV

 PROVISIONAL DANZA

Eternos

Danza

09-03-2012 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 CARAMUXO TEATRO

Pío

Teatro/Infantil

09-03-2012 ás 20.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ESPELLO CÓNCAVO

Tres no bambán

Teatro

09-03-2012 ás 20.30 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS QUINQUILLÁNS

Merlín

Teatro/Infantil

09-03-2012 ás 11.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS QUINQUILLÁNS

Merlín

Teatro/Infantil

09-03-2012 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Último cowboy

Teatro

09-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ÁLVARO MURÁS FUNKATRO

Música

09-03-2012 ás 00.01 h

Zona Zero

Caldas de Reis

Rede Galega de Música ao Vivo

 SUMRRÁ

Música

09-03-2012 ás 23.00 h

Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 LOS GUACAMOLA

Música

09-03-2012 ás 23.30 h

A Fundación

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 THE FINGERS

Música

09-03-2012 ás 23.30 h

Sala Sama Sama

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Música ao Vivo

 LA TRISTURA

Materia prima

Teatro

09-03-2012 ás 18.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 ARELA DAS ARTES

Degoiro

Teatro

10-03-2012 ás 21.00 h

Sala Santart

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 PROVISIONAL DANZA

Eternos

Danza

10-03-2012 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 ESPELLO CÓNCAVO

Tres no bambán

Teatro

10-03-2012 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FULANO, MENGANO E CITANO

Viva a crise!!

Teatro

10-03-2012 ás 20.45 h

Salón de Actos do Concello

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Nana para un soldado

Teatro/Infantil

10-03-2012 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 JUANJO SEOANE P Y D

Los habitantes de la casa deshabitada

Teatro

10-03-2012 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MALVELA

Raianas

Música

10-03-2012 ás 20.30 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OS QUINQUILLÁNS

Merlín

Teatro/Infantil

10-03-2012 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

10-03-2012 ás 20.00 h

Multiúsos da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO MORCEGO

O gato manchado e a andoriña Siñá

Teatro/Infantil

10-03-2012 ás 18.00 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Último cowboy

Teatro

10-03-2012 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel García Márquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VILANO PRODUCIÓNS

Chamada desde o máis alá

Teatro

10-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XACARANDAINA

Galicien Amerika Linie

Danza/Música

10-03-2012 ás 20.30 h

Vilalba

Ciclo Danza3

 ELADIO Y LOS SERES QUERIDOS

Música

10-03-2012 ás 22.00 h

La Casa de Arriba

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 MAX GÓMEZ & PACO CHARLÍN QUARTET

Free Mind Radio Jazz Station

Música

10-03-2012 ás 23.00 h

Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 ARELA DAS ARTES

Degoiro

Teatro

11-03-2012 ás 21.00 h

Sala Santart

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 PROVISIONAL DANZA

Eternos

Danza

11-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 ABRAPALABRA CREACIÓNS ESCÉNICAS

Memorias das memorias dun neno labrego

Teatro

11-03-2012 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARAMUXO TEATRO

Pío

Teatro/Infantil

11-03-2012 ás 13.00 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GOLFIÑOS

Té, chocolate, café

Teatro/Infantil

11-03-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Cine Alovi

As Pontes de García Rodríguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GOLFIÑOS

Té, chocolate, café

Teatro/Infantil

11-03-2012 ás 18.30 h

Auditorio Municipal Cine Alovi

As Pontes de García Rodríguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 NI FU NI FA ANIMACIÓN

Universo lácteo

Maxia/Infantil

11-03-2012 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 REDRUM PRODUCCIONES

Moito conto (un espectáculo 100% ecolóxico)

Infantil/Teatro

11-03-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ROGER DE FLOR

Música

11-03-2012 ás 21.00 h

BâBâ Bar

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 TALÍA TEATRO

Carta urxente para Máximo Toxo

Teatro/Infantil

13-03-2012 ás 18.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 THE JON SPENCER BLUES EXPLOSION

Música

13-03-2012 ás 21.00 h

Sala Capitol

Santiago de Compostela

Ciclo Galicia Importa

 TEATRO DO ATLÁNTICO

E.R. (Algún día traballaremos xuntas)

Teatro

14-03-2012 ás 20.15 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SINESTESIA

Música

14-03-2012 ás 22.30 h

Pub Ultramarinos

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 THURSTON MOORE

Música

14-03-2012 ás 21.00 h

Ágora Centro Cultural

A Coruña

Ciclo Galicia Importa

 TALÍA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

15-03-2012 ás 11.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

15-03-2012 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LOS GUACAMOLA

Música

15-03-2012 ás 22.30 h

Forum Celticum

Culleredo

Rede Galega de Música ao Vivo

 AFLERA PRODUCCIONES

Conversación en rojo

Teatro

16-03-2012 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 GHAZAFELHOS

Nana para un soldado

Teatro/Infantil

16-03-2012 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LAVI E BEL TEATRO

La Barraca del zurdo

Teatro

16-03-2012 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Oeste solitario

Teatro

16-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Principal

A Estrada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CATS AND MONKEYS

Música

16-03-2012 ás 22.00 h

Salason

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Música ao Vivo

 NICOLÁS

Música

16-03-2012 ás 22.00 h

La Casa de Arriba

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 THE FINGERS

Música

16-03-2012 ás 22.00 h

Sala Karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 TORA TORA TORA!

Música

16-03-2012 ás 22.00 h

Sala Karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 MARYLAND

Música

16-03-2012 ás 22.30 h

Pub d'Antón Rock Café

A Laracha

Rede Galega de Música ao Vivo

 COSTAS

Música

16-03-2012 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 TEATRO DE NINGURES

0,7% Molotov

Teatro

16-03-2012 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 AFLERA PRODUCCIONES

Conversación en rojo

Teatro

17-03-2012 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 CISMA

Un disfraz equivocado

Danza

17-03-2012 ás 21.30 h

Teatro Arte Livre

Vigo

Rede Galega de Salas

 GALITOON

Rosalía, a pulga que escribía

Teatro/Infantil

17-03-2012 ás 18.00 h

Arteria Noroeste-Teatro Escena

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 TEATRO DO LUME

A que non podes dicir cocacola?

Teatro

17-03-2012 ás 21.00 h

Sala Santart

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 CHÉVERE

Citizen total

Teatro

17-03-2012 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ESPELLO CÓNCAVO

Tres no bambán

Teatro

17-03-2012 ás 20.00 h

Multiúsos da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GOLFIÑOS

Té, chocolate, café

Teatro/Infantil

17-03-2012 ás 11.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GOLFIÑOS

Té, chocolate, café

Teatro/Infantil

17-03-2012 ás 12.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GOLFIÑOS

Té, chocolate, café

Teatro/Infantil

17-03-2012 ás 17.00 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GOLFIÑOS

Té, chocolate, café

Teatro/Infantil

17-03-2012 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 LAVI E BEL TEATRO

La Barraca del zurdo

Teatro

17-03-2012 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Oeste solitario

Teatro

17-03-2012 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

E.R. (Algún día traballaremos xuntas)

Teatro

17-03-2012 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel García Márquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOLTA E DÁLLE TEATRO

Menciñeiros

Teatro

17-03-2012 ás 20.30 h

Teatro Pastor Díaz

Viveiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MOONDOGS BLUES PARTY

Música

17-03-2012 ás 22.00 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo

 OBRAS PÚBLICAS

O fútbol é así

Teatro

17-03-2012 ás 22.30 h

Sala Ache

Marín

Rede Galega de Música ao Vivo

 DIOS KE TE CREW

Música

17-03-2012 ás 23.00 h

Aturuxo

Bueu

Rede Galega de Música ao Vivo

 TON RISCO QUINTETO

Música

17-03-2012 ás 23.00 h

Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 CLAVE DE FADO

Música

17-03-2012 ás 23.30 h

Bar Liceum

O Porriño

Rede Galega de Música ao Vivo

 TEATRO DE NINGURES

0,7% Molotov

Teatro

17-03-2012 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 AFLERA PRODUCCIONES

Conversación en rojo

Teatro

18-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 CISMA

Un disfraz equivocado

Danza

18-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Arte Livre

Vigo

Rede Galega de Salas

 GALITOON

Rosalía, a pulga que escribía

Teatro/Infantil

18-03-2012 ás 12.30 h

Arteria Noroeste-Teatro Escena

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 TEATRO DO LUME

A que non podes dicir cocacola?

Teatro

18-03-2012 ás 21.00 h

Sala Santart

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 FUSIONARTE

Ao ritmo da maxia

Maxia

18-03-2012 ás 19.00 h

Centro Cultural Avenida

A Rúa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Nana para un soldado

Teatro/Infantil

18-03-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGO ROMARÍS

Magia Potagia

Maxia/Infantil

18-03-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal Cine Alovi

As Pontes de García Rodríguez

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Carta urxente para Máximo Toxo

Teatro/Infantil

18-03-2012 ás 12.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Carta urxente para Máximo Toxo

Teatro/Infantil

18-03-2012 ás 18.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO MORCEGO

O gato manchado e a andoriña Siñá

Teatro/Infantil

18-03-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TRASPEDIANTE

Baleadas

Danza/Infantil

18-03-2012 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CATS AND MONKEYS

Música

18-03-2012 ás 21.00 h

BâBâ Bar

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 TEATRO DE NINGURES

0,7% Molotov

Teatro

18-03-2012 ás 18.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 GALITOON

Rosalía, a pulga que escribía

Teatro/Infantil

19-03-2012 ás 11.30 h

Arteria Noroeste-Teatro Escena

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 TALÍA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

21-03-2012 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ARACALADANZA

Nubes

Danza/Infantil

22-03-2012 ás 10.00 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SERGIO PAZOS

Se galego, my friend

Teatro

22-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

22-03-2012 ás 11.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 JULIE GURAVICH & VÍCTOR ANEIROS BAND

Música

22-03-2012 ás 22.30 h

Forum Celticum

Culleredo

Rede Galega de Música ao Vivo

 ITH

Música

22-03-2012 ás 23.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 LIORNA

Sarahyba

Música

22-03-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Ciclo ST Música Presente

 ANUSKA ALONSO

Quando Corpus

Danza

23-03-2012 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 ARACALADANZA

Nubes

Danza/Infantil

23-03-2012 ás 12.00 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ARACALADANZA

Nubes

Danza/Infantil

23-03-2012 ás 12.00 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CHÉVERE

Citizen total

Teatro

23-03-2012 ás 20.00 h

Forum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MIKI NERVIO AND THE BLUESMAKERS

Música

23-03-2012 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SERGIO PAZOS

Se galego, my friend

Teatro

23-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Último cowboy

Teatro

23-03-2012 ás 21.00 h

Auditorio Casa da Cultura de Bertamiráns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VIRAVOLTA TÍTERES

Cando chove e raia o sol...

Teatro/Infantil

23-03-2012 ás 11.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VIRAVOLTA TÍTERES

Cando chove e raia o sol...

Teatro/Infantil

23-03-2012 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOLTA E DÁLLE TEATRO

Menciñeiros

Teatro

23-03-2012 ás 21.30 h

Salón Teatro

Lalín

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGO TETO

Novas tolemaxias

Maxia

23-03-2012 ás 00.01 h

Zona Zero

Caldas de Reis

Rede Galega de Música ao Vivo

 BASTARDS ON PARADE

Música

23-03-2012 ás 21.30 h

Cafe Cultural Auriense

Ourense

Rede Galega de Música ao Vivo

 COSTAS

Música

23-03-2012 ás 22.00 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo

 NOVEDADES CARMINHA

Música

23-03-2012 ás 22.00 h

Sala Karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 NADIE ES PERFECTO BLUES BAND

Música

23-03-2012 ás 23.00 h

Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 1045

Música

23-03-2012 ás 23.30 h

Pub d'Antón Rock Café

A Laracha

Rede Galega de Música ao Vivo

 CLAVE DE FADO

Música

23-03-2012 ás 23.30 h

A Fundación

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 SINESTESIA

Música

23-03-2012 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 ANUSKA ALONSO

Quando Corpus

Danza

24-03-2012 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 INVERSA TEATRO

Kamouraska

Teatro

24-03-2012 ás 21.30 h

Teatro Arte Livre

Vigo

Rede Galega de Salas

 ASSIRCÓPATAS

Montaxe

Novo circo

24-03-2012 ás 19.30 h

Auditorio Municipal

Cedeira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CAYETANO LLEDÓ

A maxia de Cayetano Lledó

Maxia/Infantil

24-03-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Iliria

Teatro

24-03-2012 ás 20.00 h

Multiúsos da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FULANO, MENGANO E CITANO

Viva a crise!!

Teatro

24-03-2012 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Oeste solitario

Teatro

24-03-2012 ás 20.30 h

Auditorio Gabriel García Márquez

Oleiros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

24-03-2012 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VIRAVOLTA TÍTERES

Cando chove e raia o sol...

Teatro/Infantil

24-03-2012 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CANTIGAS E AGARIMOS

Lela

Música/Danza

24-03-2012 ás 00.00 h

Palas de Rei

Ciclo Danza3

 TELEPHONES ROUGES

Música

24-03-2012 ás 00.00 h

Sala 600

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 BASTARDS ON PARADE

Música

24-03-2012 ás 00.24 h

Café Cultural Roi Xordo

Allariz

Rede Galega de Música ao Vivo

 NOVEDADES CARMINHA

Música

24-03-2012 ás 01.00 h

Sala 600

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 DISCO LAS PALMERAS!

Música

24-03-2012 ás 22.00 h

Sala Karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 ÁLVARO MURÁS FUNKATRO

Música

24-03-2012 ás 22.30 h

Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 ANUSKA ALONSO

Quando Corpus

Danza

25-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 INVERSA TEATRO

Kamouraska

Teatro

25-03-2012 ás 21.00 h

Teatro Arte Livre

Vigo

Rede Galega de Salas

 BAOBAB TEATRO

Fíos

Teatro/Infantil

25-03-2012 ás 18.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CARAMUXO TEATRO

Pío

Teatro/Infantil

25-03-2012 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Nana para un soldado

Teatro/Infantil

25-03-2012 ás 12.00 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GHAZAFELHOS

Nana para un soldado

Teatro/Infantil

25-03-2012 ás 18.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GOLFIÑOS

Té, chocolate, café

Teatro/Infantil

25-03-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO MORCEGO

O gato manchado e a andoriña Siñá

Teatro/Infantil

25-03-2012 ás 17.30 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DIOS KE TE CREW

Música

25-03-2012 ás 20.30 h

A Regueifa

Ponteareas

Rede Galega de Música ao Vivo

 GHAZAFELHOS

Nana para un soldado

Teatro/Infantil

26-03-2012 ás 11.30 h

Teatro Principal

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TÍTERES TRES GLOBOS

O sapo encantado

Teatro/Infantil

27-03-2012 ás 11.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TÍTERES TRES GLOBOS

O sapo encantado

Teatro/Infantil

27-03-2012 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TÍTERES TRES GLOBOS

O sapo encantado

Teatro/Infantil

28-03-2012 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

Ciclo Galicia Classics

 LA BANDA DEL CAMIÓN

Música

29-03-2012 ás 22.30 h

Forum Celticum

Culleredo

Rede Galega de Música ao Vivo

 PI GRAOS

Música

29-03-2012 ás 22.30 h

Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 OBRAS PÚBLICAS

O fútbol é así

Teatro

30-03-2012 ás 20.30 h

Forum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SERGIO PAZOS

Se galego, my friend

Teatro

30-03-2012 ás 20.00 h

Teatro da Beneficencia

Ortigueira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO ATLÁNTICO

E.R. (Algún día traballaremos xuntas)

Teatro

30-03-2012 ás 21.00 h

Pazo da Cultura

Carballo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOLTA E DÁLLE TEATRO

Menciñeiros

Teatro

30-03-2012 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EDU MANAZAS & WHISKEY TREN

Música

30-03-2012 ás 23.00 h

Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 SUMRRÁ

Música

30-03-2012 ás 23.01 h

Sala Garufa

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 VOLTAICA

Música

30-03-2012 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 MÓNICA GARCÍA

La velocidad de las cosas

Danza

30-03-2012 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 MATAPIOLLOS TEATRO

A rebelión do monicreque

Teatro/Infantil

31-03-2012 ás 18.00 h

Teatro Arte Livre

Vigo

Rede Galega de Salas

 TÍTERES TRES GLOBOS

Caraporquiña Vermella

Teatro/Infantil

31-03-2012 ás 18.00 h

Teatro del Andamio

A Coruña

Rede Galega de Salas

 ARACALADANZA

Nubes

Danza/Infantil

31-03-2012 ás 18.30 h

Pazo da Cultura

Pontevedra

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ELEFANTE ELEGANTE

Iliria

Teatro

31-03-2012 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SARABELA TEATRO

Tango

Teatro

31-03-2012 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VILANO PRODUCIÓNS

Chamada desde o máis alá

Teatro

31-03-2012 ás 20.00 h

Multiúsos da Xunqueira

Redondela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BASTARDS ON PARADE

Música

31-03-2012 ás 01.00 h

Sala 600

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 VOLTAICA

Música

31-03-2012 ás 21.30 h

Cafe Cultural Auriense

Ourense

Rede Galega de Música ao Vivo

 CARLOS CHILDE TROUPE

Música

31-03-2012 ás 23.00 h

Contrabajo

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 1045

Música

31-03-2012 ás 23.01 h

Sala Garufa

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 MÓNICA GARCÍA

La velocidad de las cosas

Danza

31-03-2012 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 ROBERTO SOBRADO

Música

31-03-2012 ás 00.00 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Presentación de discos na RGMV