<<   Maio 2012   >>
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Localidade

Espazo

Tipo

Compañia / Grupo

Maio 2012

 FRACASADOS DE ANTEMANO

Música

01-05-2012 ás 01.00 h

Pub d'Antón Rock Café

A Laracha

Rede Galega de Música ao Vivo

 ALBERTO VILAS

Música

02-05-2012 ás 00.00 h

Jazz Filloa

A Coruña

Presentación de discos na RGMV

 CONFLUENCIAS. JAIME QUESSADA / XAIME QUESADA BLANCO

Exposición

02-05-2012 ás 11.00 h

Casa da Parra

Santiago de Compostela

Programa expositivo da Casa da Parra

 LOS ETERNOS

Música

03-05-2012 ás 22.30 h

Forum Celticum

Culleredo

Rede Galega de Música ao Vivo

 MANU CLAVIJO

Música

03-05-2012 ás 00.00 h

Garufa

A Coruña

Presentación de discos na RGMV

 CHÉVERE

Citizen 2 (made in Galicia)

Teatro

04-05-2012 ás 21.00 h

Teatro Municipal Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ESPELLO CÓNCAVO

Tres no bambán

Teatro

04-05-2012 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SERGIO PAZOS

Se galego, my friend

Teatro

04-05-2012 ás 21.00 h

Auditorio Lois Tobío

Gondomar

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 O SONORO MAXÍN

Música

04-05-2012 ás 00.00 h

Sala 600

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 OBRAS PÚBLICAS

O fútbol é así

Teatro

04-05-2012 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 MAGO BENXAMÍN

A maleta máxica

Maxia

04-05-2012 ás 00.01 h

Zona Zero

Caldas de Reis

Rede Galega de Música ao Vivo

 FOXY FREIRE

Música

04-05-2012 ás 01.00 h

Pub Gatos

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 GUEZOS

Música

04-05-2012 ás 21.30 h

Cafe Cultural Auriense

Ourense

Rede Galega de Música ao Vivo

 ELADIO Y LOS SERES QUERIDOS

Música

04-05-2012 ás 22.00 h

Salason

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Música ao Vivo

 RUSOS BLANCOS

Música

04-05-2012 ás 22.00 h

Sala Karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 GLASSONION

Música

04-05-2012 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 UXÍA

Música

04-05-2012 ás 00.00 h

Garufa

A Coruña

Presentación de discos na RGMV

 ENTREMANS

Blondy's coffee

Danza

04-05-2012 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 ESCENA MIRIÑAQUE

Dulce de leche

Teatro/Infantil

05-05-2012 ás 18.00 h

Arteria Noroeste-Teatro Escena

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 CARAMUXO TEATRO

Mensaxe sen botella

Teatro/Infantil

05-05-2012 ás 18.30 h

Sala Bahía

Foz

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 EXPRESIÓN PRODUCIÓNS

Trío de ases

Maxia

05-05-2012 ás 20.00 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FUNBOA ESCÉNICA

Oiseau Rebelle

Teatro

05-05-2012 ás 21.00 h

Auditorio Lois Tobío

Gondomar

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 OBRAS PÚBLICAS

O fútbol é así

Teatro

05-05-2012 ás 20.30 h

Teatro Principal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

05-05-2012 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DO NOROESTE

Último cowboy

Teatro

05-05-2012 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BURGAS BEAT

Música

05-05-2012 ás 21.30 h

Cafe Cultural Auriense

Ourense

Rede Galega de Música ao Vivo

 O SONORO MAXÍN

Música

05-05-2012 ás 22.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 RUSOS BLANCOS

Música

05-05-2012 ás 22.00 h

La Casa de Arriba

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 COLECTIVO ORUGA

Música

05-05-2012 ás 23.00 h

Aturuxo

Bueu

Rede Galega de Música ao Vivo

 DIOS KE TE CREW

Música

05-05-2012 ás 23.30 h

Pub d'Antón Rock Café

A Laracha

Rede Galega de Música ao Vivo

 COSTAS

Música

05-05-2012 ás 23.30 h

La Iguana Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 ALBERTO VILAS

Música

05-05-2012 ás 00.00 h

Náutico

O Grove

Presentación de discos na RGMV

 ENTREMANS

Blondy's coffee

Danza

05-05-2012 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 ESCENA MIRIÑAQUE

Dulce de leche

Teatro/Infantil

06-05-2012 ás 12.30 h

Arteria Noroeste-Teatro Escena

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 CARAMUXO TEATRO

Pío

Teatro/Infantil

06-05-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DISSET TEATRE

Las hadas de la Bella Durmiente

Infantil/Teatro

06-05-2012 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGO ROMARÍS

Magia Potagia

Maxia/Infantil

06-05-2012 ás 18.00 h

Auditorio Lois Tobío

Gondomar

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SERGIO PAZOS

Se galego, my friend

Teatro

06-05-2012 ás 20.00 h

Centro Cultural Avenida

A Rúa

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 DISCO LAS PALMERAS!

Música

06-05-2012 ás 21.00 h

A Regueifa

Ponteareas

Rede Galega de Música ao Vivo

 3AZOTEAS

Música

06-05-2012 ás 21.30 h

BâBâ Bar

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 ARTESTUDIO TEATRO

Valados

Teatro/Infantil

07-05-2012 ás 12.30 h

Centro Cultural e Xuvenil

Muros

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CONFLUENCIAS. JAIME QUESSADA / XAIME QUESADA BLANCO

Exposición

08-05-2012 ás 11.00 h

Casa da Parra

Santiago de Compostela

Programa expositivo da Casa da Parra

 TALÍA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

09-05-2012 ás 20.15 h

Edificio Multiusos

Monforte de Lemos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 BORJA CAO TRIO

The Future is Green

Música

10-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Ciclo ST Música Presente

 CONTRA2 EN COPRODUCIÓN CO CENTRO COREOGRÁFICO GALEGO

Gharbo!

Danza/Música

10-05-2012 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

 FUSIONARTE

Ao ritmo da maxia

Maxia

11-05-2012 ás 19.00 h

Auditorio Casa da Cultura de Bertamiráns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGO ROMARÍS

Magia Potagia

Maxia/Infantil

11-05-2012 ás 20.00 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAGO XACOBE

13 anos de maxia

Maxia/Infantil

11-05-2012 ás 20.00 h

Casa da Cultura Ramón Martínez López

Boiro

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAL PELO

Todos los nombres

Danza

11-05-2012 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DEL ANDAMIO

A verdadeira historia da cigarra e a formiga

Teatro/Infantil

11-05-2012 ás 18.00 h

Casa da Cultura Pintor Lloréns

Sada

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VILANO PRODUCIÓNS

Chamada desde o máis alá

Teatro

11-05-2012 ás 20.30 h

Forum Metropolitano

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 O SONORO MAXÍN

Música

11-05-2012 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 PI GRAOS

Música

11-05-2012 ás 00.01 h

Zona Zero

Caldas de Reis

Rede Galega de Música ao Vivo

 OS DA RÍA

Música

11-05-2012 ás 21.30 h

Cafe Cultural Auriense

Ourense

Rede Galega de Música ao Vivo

 FOXY FREIRE

Música

11-05-2012 ás 22.00 h

Sala Karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 GLASSONION

Música

11-05-2012 ás 22.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 INERTTES

Música

11-05-2012 ás 23.00 h

El Ensanche

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 KRÖMER

Música

11-05-2012 ás 23.00 h

Sala Sama Sama

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Música ao Vivo

 1045

Música

11-05-2012 ás 23.30 h

A Fundación

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 BALDOSA AMARILLA

Música

11-05-2012 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 GLASSONION

Música

11-05-2012 ás 23.30 h

Pub d'Antón Rock Café

A Laracha

Rede Galega de Música ao Vivo

 NO REPLY

Música

11-05-2012 ás 23.30 h

La Iguana Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 RAIBA

Música

11-05-2012 ás 23.59 h

Sala Sama Sama

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Música ao Vivo

 PÍFANO TEATRO

Winnie son eu

Teatro

11-05-2012 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 CONTRA2 EN COPRODUCIÓN CO CENTRO COREOGRÁFICO GALEGO

Gharbo!

Música/Danza

11-05-2012 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

 CAYETANO LLEDÓ

A maxia de Cayetano Lledó

Maxia/Infantil

12-05-2012 ás 19.00 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CHÉVERE

Citizen 1 (maioría silenciosa)

Teatro

12-05-2012 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Pelos na lingua

Teatro

12-05-2012 ás 21.00 h

Auditorio Lois Tobío

Gondomar

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VILANO PRODUCIÓNS

Chamada desde o máis alá

Teatro

12-05-2012 ás 20.00 h

Pazo da Cultura

Narón

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOLTA E DÁLLE TEATRO

Menciñeiros

Teatro

12-05-2012 ás 20.15 h

Salón de Actos do Concello

Cee

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 NO REPLY

Música

12-05-2012 ás 00.00 h

Sala 600

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 BURGAS BEAT

Música

12-05-2012 ás 00.24 h

Café Cultural Roi Xordo

Allariz

Rede Galega de Música ao Vivo

 ELADIO Y LOS SERES QUERIDOS

Música

12-05-2012 ás 22.00 h

Sala Karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 SANDFORD MUSIC FACTORY

Música

12-05-2012 ás 22.00 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo

 TRASNOCHANDO

Música

12-05-2012 ás 22.00 h

Marrucho

Baiona

Rede Galega de Música ao Vivo

 ZËNZAR

Música

12-05-2012 ás 23.30 h

La Iguana Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 BORJA CAO TRÍO

Música

12-05-2012 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Presentación de discos na RGMV

 ROBERTO SOBRADO

Música

12-05-2012 ás 00.00 h

Ultramarinos

Santiago de Compostela

Presentación de discos na RGMV

 PÍFANO TEATRO

Winnie son eu

Teatro

12-05-2012 ás 20.30 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 REDRUM PRODUCCIONES

Moito conto (un espectáculo 100% ecolóxico)

Infantil/Teatro

13-05-2012 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DEL ANDAMIO

A verdadeira historia da cigarra e a formiga

Teatro/Infantil

13-05-2012 ás 18.00 h

Auditorio Lois Tobío

Gondomar

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TRASPEDIANTE

Baleadas

Danza/Infantil

13-05-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOLTA E DÁLLE TEATRO

Menciñeiros

Teatro

13-05-2012 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Hernán Naval

Ribadeo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 COLECTIVO ORUGA

Música

13-05-2012 ás 21.00 h

A Regueifa

Ponteareas

Rede Galega de Música ao Vivo

 SUMRRÁ

Música

13-05-2012 ás 21.00 h

BâBâ Bar

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 VI PREMIO DIARIO CULTURAL DE TEATRO RADIOFÓNICO

Gala de entrega

Teatro

15-05-2012 ás 20.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 CONFLUENCIAS. JAIME QUESSADA / XAIME QUESADA BLANCO

Exposición

15-05-2012 ás 11.00 h

Casa da Parra

Santiago de Compostela

Programa expositivo da Casa da Parra

 ESPELLO CÓNCAVO

Tres no bambán

Teatro

16-05-2012 ás 20.30 h

Teatro Municipal

Tui

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GUEZOS

Música

16-05-2012 ás 22.00 h

Marrucho

Baiona

Rede Galega de Música ao Vivo

 QUEMPALLOU

Música

16-05-2012 ás 00.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Presentación de discos na RGMV

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Oeste solitario

Teatro

17-05-2012 ás 20.30 h

Teatro Principal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PENTALFA

Música

17-05-2012 ás 20.00 h

A Regueifa

Ponteareas

Rede Galega de Música ao Vivo

 CLAVE DE FADO

Música

17-05-2012 ás 21.15 h

A Regueifa

Ponteareas

Rede Galega de Música ao Vivo

 COMPAÑÍA FEMME FATALE

Ronda poética. O batallón literario

Teatro de rúa/Cabaré

17-05-2012 ás 12.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

Temporada do Salón Teatro

 CHÉVERE

Citizen 2 (made in Galicia)

Teatro

18-05-2012 ás 21.30 h

Salón Teatro

Lalín

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FUNBOA ESCÉNICA

Oiseau Rebelle

Teatro

18-05-2012 ás 20.30 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SERGIO PAZOS

Se galego, my friend

Teatro

18-05-2012 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VAAMONDE, LAMAS & ROMERO

Concerto coa Banda de Música do Barco

Música

18-05-2012 ás 21.00 h

Teatro Municipal Lauro Olmo

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MAX GÓMEZ & PACO CHARLÍN QUARTET

Free Mind Radio Jazz Station

Música

18-05-2012 ás 22.30 h

Salason

Cangas de Morrazo

Rede Galega de Música ao Vivo

 SAMESUGAS

Música

18-05-2012 ás 23.00 h

Aturuxo

Bueu

Rede Galega de Música ao Vivo

 UXÍA

Música

18-05-2012 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Presentación de discos na RGMV

 CONFLUENCIAS. JAIME QUESSADA / XAIME QUESADA BLANCO

Exposición

18-05-2012 ás 11.00 h

Casa da Parra

Santiago de Compostela

Programa expositivo da Casa da Parra

 SANTIAGO CORTEGOSO

A filla de Woody Allen

Teatro

19-05-2012 ás 21.00 h

Auditorio Lois Tobío

Gondomar

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DEL ANDAMIO

A verdadeira historia da cigarra e a formiga

Teatro/Infantil

19-05-2012 ás 18.00 h

Teatro da Beneficencia

Ortigueira

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 XACARANDAINA

Galicien Amerika Linie

Danza/Música

19-05-2012 ás 20.30 h

Pavillón Polideportivo

Melide

Ciclo Danza3

 JANE JOYD

Música

19-05-2012 ás 23.55 h

Náutico

O Grove

Rede Galega de Música ao Vivo

 MAGO ROMARÍS

Magia Potagia

Maxia/Infantil

20-05-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 SON+D2

Concerto didáctico

Música/Infantil

20-05-2012 ás 18.00 h

Auditorio Lois Tobío

Gondomar

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TEATRO DEL ANDAMIO

A verdadeira historia da cigarra e a formiga

Teatro/Infantil

20-05-2012 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 VOLTA E DÁLLE TEATRO

Menciñeiros

Teatro

20-05-2012 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ALÓ DJANGO TRÍO

Música

20-05-2012 ás 21.30 h

BâBâ Bar

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 ZËNZAR

Música

20-05-2012 ás 21.30 h

Aturuxo

Bueu

Rede Galega de Música ao Vivo

 SÉS

Música

21-05-2012 ás 22.30 h

Pub Ultramarinos

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 TOLEMIA TEATRO

Obras completas

Teatro

21-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

XIII Mostra Internacional de Teatro Universitario

 MAGO TETO

Novas tolemaxias

Maxia

22-05-2012 ás 22.30 h

Pub Ultramarinos

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 CONFLUENCIAS. JAIME QUESSADA / XAIME QUESADA BLANCO

Exposición

22-05-2012 ás 11.00 h

Casa da Parra

Santiago de Compostela

Programa expositivo da Casa da Parra

 OS SIGILLATOS GALAICOS

Aliza.G

Teatro

22-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

XIII Mostra Internacional de Teatro Universitario

 XAN CAMPOS TRIO

Música

23-05-2012 ás 22.23 h

Café-Concerto Jazz Filloa

A Coruña

Rede Galega de Música ao Vivo

 ALÓ DJANGO TRÍO

Música

23-05-2012 ás 22.30 h

Pub Ultramarinos

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 TEATRO DA FALÚA

Falúa´s Flying Circus

Teatro

23-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

XIII Mostra Internacional de Teatro Universitario

 OBRAS PÚBLICAS

Life is a paripé

Teatro

24-05-2012 ás 22.30 h

Pub Ultramarinos

Santiago de Compostela

Rede Galega de Música ao Vivo

 ROBERTO SOBRADO

Música

24-05-2012 ás 00.00 h

La Fábrica de Chocolate Club

Vigo

Presentación de discos na RGMV

 PINCHACARNEIRO TEATRO

Baixarse ao moro

Teatro

24-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

XIII Mostra Internacional de Teatro Universitario

 MÓNICA GARCÍA GARCÍA

La velocidad de las cosas

Danza

25-05-2012 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 CHÉVERE

Citizen total

Teatro

25-05-2012 ás 20.00 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 ENTRECAIXAS

Miniaturas

Danza

25-05-2012 ás 20.30 h

Teatro Jofre

Ferrol

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 FRAN PÉREZ "NARF"

Música

25-05-2012 ás 21.00 h

Auditorio Municipal

Vigo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 PRODUCIÓNS TEATRÁIS EXCÉNTRICAS

Oeste solitario

Teatro

25-05-2012 ás 21.00 h

Auditorio Casa da Cultura de Bertamiráns

Ames

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 MCARBALLO TRÍO

Música

25-05-2012 ás 21.30 h

Cafe Cultural Auriense

Ourense

Rede Galega de Música ao Vivo

 IGLOO

Música

25-05-2012 ás 22.00 h

Sala Karma

Pontevedra

Rede Galega de Música ao Vivo

 BURGAS BEAT

Música

25-05-2012 ás 22.00 h

Sala Super 8

Ferrol

Rede Galega de Música ao Vivo

 NADIE ES PERFECTO BLUES BAND

Música

25-05-2012 ás 23.00 h

El Ensanche

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 INERTTES

Música

25-05-2012 ás 23.30 h

Sala Baranda

O Barco de Valdeorras

Rede Galega de Música ao Vivo

 LOS ETERNOS

Música

25-05-2012 ás 23.30 h

La Iguana Club

Vigo

Rede Galega de Música ao Vivo

 SÉS

Música

25-05-2012 ás 23.30 h

A Fundación

Melide

Rede Galega de Música ao Vivo

 ROGER DE FLOR

Música

25-05-2012 ás 23.59 h

Sala Sama Sama

Vilagarcía de Arousa

Rede Galega de Música ao Vivo

 DIAFORA TEATRO

O documental máxico

Teatro/Infantil

25-05-2012 ás 21.00 h

Sala Santart

Santiago de Compostela

Rede Galega de Salas

 ARTÍAS TEATRO

(Comisaría) para mulleres

Teatro

25-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

XIII Mostra Internacional de Teatro Universitario

 CENTRO COREOGRÁFICO GALEGO

Aínda

Danza

25-05-2012 ás 20.30 h

Teatro Rosalía Castro

A Coruña

Centro Coreográfico Galego

 MÓNICA GARCÍA GARCÍA

La velocidad de las cosas

Danza

26-05-2012 ás 22.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 ABRAPALABRA CREACIÓNS ESCÉNICAS

Memorias das memorias dun neno labrego

Teatro

26-05-2012 ás 20.30 h

Auditorio Municipal Gustavo Freire

Lugo

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 CHÉVERE

Citizen total

Teatro

26-05-2012 ás 19.00 h

Teatro Principal

Santiago de Compostela

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TALÍA TEATRO

Carta urxente para Máximo Toxo

Teatro/Infantil

26-05-2012 ás 18.00 h

Auditorio Municipal

O Carballiño

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 TON RISCO QUINTETO

Música

26-05-2012 ás 00.00 h

Club Clavicémbalo

Lugo

Rede Galega de Música ao Vivo

 OS DA RÍA

Música

26-05-2012 ás 23.00 h

Aturuxo

Bueu

Rede Galega de Música ao Vivo

 AULA DE TEATRO DA UNIVERSIDADE DA CORUÑA

Nosa Señora das Nubes

Teatro

26-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

XIII Mostra Internacional de Teatro Universitario

 CENTRO COREOGRÁFICO GALEGO

Aínda

Danza

26-05-2012 ás 20.30 h

Teatro Principal

Ourense

Centro Coreográfico Galego

 MÓNICA GARCÍA GARCÍA

La velocidad de las cosas

Danza

27-05-2012 ás 21.00 h

Teatro Ensalle

Vigo

Rede Galega de Salas

 DA.TE DANZA

Río de luna

Danza/Infantil

27-05-2012 ás 12.00 h

Auditorio Municipal

Ourense

Rede Galega de Teatros e Auditorios

 GUEZOS

Música

27-05-2012 ás 21.00 h

A Regueifa

Ponteareas

Rede Galega de Música ao Vivo

 GRUPO INSTRUMENTAL S. XX

Florian Vlashi, director

Música

27-05-2012 ás 20.00 h

Aula Municipal de Cultura

Betanzos

Ciclo Galicia Classics

 ARTE MAIOR

Aforro ordinario

Teatro

27-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

XIII Mostra Internacional de Teatro Universitario

 NNC

Pim, Pam, Clown

Teatro

28-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

XIII Mostra Internacional de Teatro Universitario

 CONFLUENCIAS. JAIME QUESSADA / XAIME QUESADA BLANCO

Exposición

29-05-2012 ás 11.00 h

Casa da Parra

Santiago de Compostela

Programa expositivo da Casa da Parra

 EN LATA TEATRO

Turandot

Teatro

29-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

XIII Mostra Internacional de Teatro Universitario

 MEQUETREFES

Folie à Trois: Paranoia compartida

Teatro

30-05-2012 ás 21.00 h

Salón Teatro

Santiago de Compostela

XIII Mostra Internacional de Teatro Universitario